Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar JumpDrive S80 32Gb USB 3.1 150MB/s Okuma 60MB/s Yazma Bellek Beyaz
499,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
1 509
Lexar 32GB Jumpdrıve S80 3.1 USB Bellek
Satıcı: Teknopa Gsm | 8 yorum
648,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
2 648.00
Lexar 32 GB JumpDrive S80 USB 3.1 Flash Bellek Satıcı: FOTO ÇARŞI
648,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 648.63
Lexar JumpDrive S80 32 GB USB 3.1 Flash Drive Satıcı: sanger
733,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 733.77
Lexar 32 GB JumpDrive S80 USB 3.1 Flash Bellek Satıcı: Bikamera
765,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 765.33
32Gb Lexar Ljds080032g-Bnbng Jumpdrıve S80 Usb 3.1 Flash Drıve Up To 150Mb/S Read 60Mb/S Wrıte Usb Bellek
Satıcı: KGYS
785,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 785.90
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM