Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Philips FM12DC152B Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Philips Fm12dc152b/00 128Gb 2 In 1 Type-C/Usb 3.1 Siyah Gri Usb Flash Bellek

Satıcı: Anka Bilgisayar

1.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1380.00
Flash Bellek 128 Gb Mini Usb Ve Type-c 3.1 Philips Gece Siyahı

Satıcı: MaxiTekno

1.526,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1526.13
Philips 128GB Usb3.1 - USB Tip-C FM12DC152B/00 - 128 GB

Satıcı: Snn.elk.otomasyon

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1599.00
Philips FM12DC152B/00 128GB 2 In 1 Type-C/usb 3.1 Siyah Gri USB Flash Bellek - Çok Renkli - 256 GB

Satıcı: Snn.elk.otomasyon

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1599.00
Flash Bellek 128 GB Mini Usb Ve Type-C 3.1 Philips Gece Siyahı

Satıcı: MaxiTekno

1.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 1680.00
Philips Fm12dc152b/00 128Gb 2 In 1 Type-C/Usb 3.1 Siyah Gri Usb Flash Bellek

Satıcı: ozkoseelektronik

1.680,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1680.10
Philips 128 GB USB 3.1 & Type-C 2 si 1 Arada Çift Girişli Metal USB Bellek

Satıcı: Maxitekno

1.688,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 1688.00
Philips FM12DC152B/00 128GB 2 IN 1 TYPE-C/USB 3.1 Siyah Gri USB Flash Bellek

Satıcı: AYT Ticarett

1.824,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 1824.18
Flash Bellek 128 Gb Mini Usb Ve Type-c 3.1 Philips Gece Siyahı

Satıcı: temiz-pazar

1.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1859.07
Flash Bellek 128 GB Mini Usb Ve Type-C 3.1 Philips Gece Siyahı

Satıcı: Temiz Pazar

1.879,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 1879.06
Nacario Philips Fm12Dc152B/00 128Gb 2 In 1 Type-C/Usb 3.1 Siyah Gri Usb Flash Bellek

Satıcı: Nacario

1.956,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 1956.90
Philips FM12DC152B/00 128GB 2 IN 1 TYPE-C/USB 3.1 Siyah Gri USB Flash Bellek

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

2.088,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

12 2088.87
Philips FM12DC152B/00 128GB 2 IN 1 TYPE-C/USB 3.1 Siyah Gri USB Flash Bellek

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

2.200,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 2200.97

Philips FM12DC152B Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Philips FM12DC152B Flash Bellek Ürün Ailesi

Philips FM12DC152B Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 30 mm
• Genişlik 12 mm
• Derinlik 8 mm
• Ağırlık 34 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips FM12DC152B Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.