Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Sandisk Cruzer Glide CZ600 Flash Bellek (256 GB) Fiyatları

SanDisk Cruzer Glide SDCZ600-256G-G35 256 GB Flash Bellek

Satıcı: Opex Bilişim

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 1359
SanDisk Cruzer Glide SDCZ600-256G-G35 256 GB USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: civatech

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1299.00
Sandisk 256Gb USB 3.0 Sdcz600-256-G36 Bellek 1.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 1389.00
SanDisk UFM 256GB USB 3.0 USB Bellek

Satıcı: MediaMarkt

1.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1390.00
SanDisk Cruzer Glide SDCZ600-256G-G35 256 GB USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: mediamarkt | 80 yorum

1.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 1390.00
SANDISK Cruzer Glide 256GB USB 3.0 SDCZ600-256G-G35

Satıcı: MEDIAMARKT

1.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 1390.00
SanDisk Cruzer Glide 256GB USB 3.0 USB Bellek SDCZ600-256G-G35

Satıcı: Civatech | 463 yorum

1.663,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1663.55
Sandisk 256Gb 3.0 Usb Flash Bellek Cruzer Glide Sdcz600-256G-G35

Satıcı: VİPFİYAT

1.673,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1673.10
SanDisk 256 GB Cruzer Glide SDCZ600-256G-G35 USB Bellek

Satıcı: Civatech

1.741,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 1741.15
SanDisk 256 GB Cruzer Glide SDCZ600-256G-G35 USB Bellek

Satıcı: Vipfiyat

1.745,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 1745.03
256 GB SANDISK CRUZER GLIDE SDCZ600-256G-G35

Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ

1.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 1859.00
SanDisk Cruzer Glide 256GB USB 3.0 USB Bellek SDCZ600-256G-G35

Satıcı: Hepsiburada | 463 yorum

2.273,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 2273.04
Sandisk 256Gb 3.0 Usb Flash Bellek Cruzer Glide Sdcz600-256G-G35

Satıcı: nepalbilişim

2.293,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2293.70
Sandisk 256 GB SDCZ600-256G-G35 USB 3.0 Bellek

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.244,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 3244.35
SanDisk UFM 256GB USB 3.0 USB Bellek

Satıcı: Kraft Online

3.717,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 3717.90

Sandisk Cruzer Glide CZ600 Flash Bellek (256 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Cruzer Glide CZ600 Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Cruzer Glide CZ600 Flash Bellek (256 GB) Temel Özellikleri

USB

Sandisk Cruzer Glide CZ600 Flash Bellek (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 60 mm
• Genişlik 20 mm
• Derinlik 11 mm
• Ağırlık 12 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Cruzer Glide CZ600 Flash Bellek (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.