Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Sandisk Extreme Fit 128GB Type-C 400MB/SN'YE Kadar Okuma Hızı Flash Bellek - SDCZ530-128G-G46
Satıcı: Tekno Dream | 6 yorum
1.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 1719.00
SANDISK 128 GB Extreme Fit USB-C Flash Sürücü - 400 MB/sn'ye kadar Okuma hızı, USB 3.2 Gen 1, USB Type-C - Tak ve Kal Depolama - Siyah - SDCZ530-128G-G46 Satıcı: Tekramarket
1.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 1659
SanDisk Extreme Fit 128GB USB Type-C 400 MB/sn'ye kadar Okuma hızı Flash Bellek - Satıcı: Lugo
1.689,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 1689.20
SanDisk Extreme Fit 128GB USB Type-C 400 MB/sn'ye kadar Okuma hızı Flash Bellek - Satıcı: Tekno Dream
1.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 1709.00
Sandisk Ultra Fit 128Gb Sdcz530-128G-G46 400Mb/S Type-C Flash Bellek 128 Gb
Satıcı: Lugo
1.794,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 1794.00
Sandisk Extreme Fit 128Gb Type-C 400Mb/Sn'ye Kadar Okuma Hızı Flash Bellek - Sdcz530-128G-G46
Satıcı: nepalbilişim
2.081,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 2081.40
SanDisk Ultra Fit 128GB SDCZ530-128G-G46 400MB/s Type-C Flash Bellek Satıcı: GpnTeknoloji
2.364,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
7 2364.55
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM