Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Sandisk iXpand Flip Flash Bellek (64 GB) Fiyatları

SanDisk iXpand Flash Drive 64GB Type A + Lightning, Flash Sürücü, macOS ve PC için

Satıcı: Amazon.com.tr

1.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 1800
SanDisk iXpand Flash Drive 64 GB USB SSD

Satıcı: Vipfiyat

1.709,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 1709.10
Sandisk iXpand SDIX90N-064G-GN6NN 64 GB USB 3.0 Lightning OTG Apple Uyumlu iPhone USB Flash Bellek

Satıcı: micromart

1.766,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1766.07
Sandisk 64Gb İphone Ve İpad İxpand Flash Bellek Sdıx90n-064G-Gn6nn

Satıcı: VİPFİYAT

1.766,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1766.10
SanDisk iXpand Mini 64GB iPhone USB Bellek SDIX40N-064G-GN6NN

Satıcı: FeyTechnology

1.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1790.00
SanDisk iXpand Mini 64GB iPhone USB Bellek SDIX40N-064G-GN6NN

Satıcı: Fakotek Teknoloji

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1799.00
Sandisk iXpand SDIX90N-064G-GN6NN 64 GB USB 3.0 Lightning OTG Apple Uyumlu iPhone USB Flash Bellek

Satıcı: fakotekteknoloji

1.818,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1818.95
SanDisk 64 GB iXpand Flash Drive Flip SDIX90N-064G-GN6NN USB Bellek

Satıcı: Vipfiyat

1.842,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1842.03
SanDisk 64 GB iXpand Flash Drive Flip SDIX90N-064G-GN6NN USB Bellek

Satıcı: Gpn Teknoloji

1.871,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1871.13
Sandisk İxpand Flip 64Gb İphone Usb Bellek Sdıx90n-064G-Gn6nn

Satıcı: GpnTeknoloji

1.914,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1914.90
SanDisk iXpand Flash Drive 64 GB USB SSD

Satıcı: Fakotek Teknoloji

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 2099.00
Sandisk Ixpand Flash Drive 64 GB Type A + Lightning Taşınabilir USB Bellek Gri - Çok Renkli

Satıcı: ASİTAN

3.132,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 3132.50

Sandisk iXpand Flip Flash Bellek (64 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk iXpand Flip Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk iXpand Flip Flash Bellek (64 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 65 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 9 mm
• Renk Seçenekleri Yeşil

Sandisk iXpand Flip Flash Bellek İle En Çok Karşılaştırılan USB Bellekler

Sandisk iXpand Flip Flash Bellek (64 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.