Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Curve Flash Bellek (64 GB) Fiyatları

64GB SanDisk Ultra Curve 3.2 Flash Drive SDCZ550-064G-G46

Satıcı: fsgaming

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 429.00
SanDisk 64GB Ultra Curve USB 3.2 Flash Drive Siyah 100 MB/s'ye kadar

Satıcı: Tekramarket

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 sn önce

2 709
SanDisk Ultra Curve 64gb 3.2 Flash Bellek

Satıcı: Tekramarket

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 699.00
SanDisk Ultra Curve 64Gb 3.2 Flash Bellek

Satıcı: Tekramarket

726,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 726.53
SanDisk CZ550 64 GB USB Ultra Curve USB3.2 USB Flash Drive

Satıcı: Tekramarket

743,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 743.07
Sandisk Ultra Curve 64GB 3.2 Flash Bellek 100MB/SN SDCZ550-064G-G46

Satıcı: Tekramarket | 24 yorum

748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 748.00
SanDisk Ultra Curve 64gb 3.2 Flash Bellek

Satıcı: Privv

799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 799.99
SanDisk 64GB Ultra Curve USB 3.2 Flash Drive Siyah 100 MB/s'ye kadar

Satıcı: Tekramarket

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1049.00
Sandisk Ultra Curve Usb 3.2 64Gb Black

Satıcı: Mobilsaray

1.360,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1360.50
Sandisk Ultra Curve USB 3.2 64GB Black - Siyah

Satıcı: MAESKO

1.409,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 1409.97
Sandisk 64Gb Ultra Curve Usb 3.2 Flash Drive Siyah 100 Mb/S'Ye Kadar

Satıcı: Toy Fox

1.551,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1551.02
Sandisk Ultra Curve Usb 3.2 64Gb Black

Satıcı: ALKASAZ

2.202,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2202.50

Sandisk Ultra Curve Flash Bellek (64 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Curve Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Ultra Curve Flash Bellek (64 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 45 mm
• Genişlik 19 mm
• Derinlik 8 mm
• Ağırlık 3 g
• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil Mor

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları SDCZ550-064G-G46G SDCZ550-064G-G46NB

Sandisk Ultra Curve Flash Bellek (64 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.