Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Dual Drive Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

SanDisk Ultra Çift USB Sürücü m3.0 USB Mikro Bağlantı Noktası, Akıllı Telefon Belleği 128 GB (Mobil Depolama, USB m3.0, Geri Çekilebilir Çift Bağlantı Noktası, 150 MB/s Aktarım Hızları, USB 3.0 Çubuk)

Satıcı: Opex Bilişim

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 809
SanDisk Sddd3-128g-g46 128gb Black Dual Drive M3.0 Micro Usb Flas

Satıcı: Ofmat Teknoloji

1.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1198.00
SanDisk Sddd3-128g-g46 128gb Black Dual Drive M3.0 Micro Usb Flas

Satıcı: Alabama

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1199.00
Sandisk Ultra 128Gb Dual Drive USB Bellek 1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 1259.00
Sandisk 128GB USB Dual Drive Android Girişli M3.0 Bellek 1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 1259.00
SANDISK 128GB Ultra Dual Drive M3.0 SDDD3-128G-G46 USB 3.0 BELLEK

Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ

1.261,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 1261.00
SanDisk Ult Dual Drive m3 128 GB GreySilver USB 3.0 Micro USB Mobil Cihazlar İçin Uyumlu

Satıcı: Boston | 697 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 1699.00
SanDisk Ultra Dual Drive M3.0 SDDD3-128G-G46 128 GB Usb 3.0 Flash Bellek

Satıcı: Netsiparis

1.857,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1857.30
Sandisk 128GB Ultra Dual Usb3.0 SDDD3-128G-G46

Satıcı: netsipariş

1.858,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1858.03
Sandisk SDDD3-128G-G46 128 GB USB Dual M3.0 USB 3.1 Flash Bellek

Satıcı: netsiparis

2.095,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 2095.10

Sandisk Ultra Dual Drive Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Dual Drive Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Ultra Dual Drive Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 30 mm
• Genişlik 25 mm
• Derinlik 12 mm
• Ağırlık 5.2 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Ultra Dual Drive Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.