Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Shift Flash Bellek (256 GB) Fiyatları

SanDisk Ultra Shift USB 3.2 256 GB

Satıcı: Afrago | 66 yorum

1.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1568.00
SanDisk Ultra Shift SDCZ410-256G-G46 256 GB USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: mediamarkt

2.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2850.00
Sandisk Ultra Shift USB 3.0 256Gb Bellek 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 2999.00
SanDisk Ultra Shift Sdcz410-256g-g46 256gb Usb 3.0 Flash Bellek

Satıcı: MediaMarkt

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3000.00
SANDISK 256GB ULTRA SHIFT USB 3.0 SDCZ410-256G-G46

Satıcı: netsipariş

3.182,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 3182.76
SanDisk Ultra Shift SDCZ410-256G-G46 256 GB USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: Netsiparis

3.242,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 3242.82
Sandisk Sdcz410-256G-G46 Usb 256Gb Ultra Shıft Black Usb3.0

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.245,93 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3255.93
Sandisk Sdcz410-256G-G46 Usb 256Gb Ultra Shıft Black Usb3.0

Satıcı: Netsiparis

3.302,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3302.00
Sandisk Sdcz410-256G-G46 Usb 256Gb Ultra Shıft Black Usb3.0

Satıcı: Kraft Online

3.338,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3338.20
SanDisk Ultra Shift 256GB USB 3.0 Flash Bellek (SDCZ410-256G-G46)

Satıcı: netsiparis

3.564,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 3564.90
SanDisk Ultra Shift Sdcz410-256g-g46 256gb Usb 3.0 Flash Bellek

Satıcı: Kraft Online

3.717,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 3717.90
SanDisk Ultra Shift USB 3.0 Flash Drive 256GB

Satıcı: Mobilsaray

4.357,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 4357.44

Sandisk Ultra Shift Flash Bellek (256 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Shift Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Ultra Shift Flash Bellek (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 18 mm
• Genişlik 41 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Ultra Shift Flash Bellek (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.