Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk USB-C Phone Drive Flash Bellek (512 GB) Fiyatları

Sandisk Phone Drive 512GB SDIXS0N-512G-GN6NE Type-C Flash Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

5.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 5339.00
SanDisk Phone Drive 512GB Type-C Flash Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

5.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 5339.00
Sandisk Phone Drive 512gb Sdıxs0n-512g-gn6ne Type-c Flash Bellek Arktik Beyaz 512gb

Satıcı: lugo

5.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 5348.00
Sandisk Phone Drive 512gb Sdıxs0n-512g-gn6ne Type-c Flash Bellek Arktik Beyaz 512gb

Satıcı: GpnTeknoloji

5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 5349.00
SanDisk Phone Drive 512GB SDIXS0N-512G-GN6NE Type-C Flash Bellek Arktik Beyaz

Satıcı: Gpn Teknoloji

5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 5349.00
SanDisk Phone Drive 512GB SDIXS0N-512G-GN6NE Type-C Flash Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

5.366,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 5366.55
Sandisk Phone Drive 512Gb Sdıxs0n-512G-Gn6ne Type-C Flash Bellek Arktik Beyaz

Satıcı: GpnTeknoloji

5.579,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5579.10
Sandisk Phone Drive 512Gb Sdıxs0n-512G-Gn6ne Type-C Flash Bellek Arktik Beyaz 512Gb

Satıcı: Lugo

5.579,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5579.10
Phone Drive 512GB Type-C Arktik Beyaz Flash Bellek SDIXS0N-512G-GN6NE 5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5609
SanDisk Phone Drive 512GB Type-C Flash Bellek

Satıcı: Lugo

5.683,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 5683.00
SanDisk Phone Drive 512GB SDIXS0N-512G-GN6NE Type-C Flash Bellek Arktik Beyaz

Satıcı: LUGO

5.916,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 5916.03
Sandisk Sandısk Telefon Sürücüsü, USB Type-C 512 GB (Akıllı Telefonlar, Tabletler ve Bilgisayarlar Için Flash Sürücü, 150 Mb/s Okuma, Taşıma Anahtarlık , 1 Yıllık Rescuepro Deluxe Yazılımı) - Arctic White

Satıcı: koçlar grup ticaret

23.956,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 23956.00

Sandisk USB-C Phone Drive Flash Bellek (512 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk USB-C Phone Drive Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk USB-C Phone Drive Flash Bellek (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 53.34 mm
• Genişlik 16 mm
• Derinlik 9.65 mm
• Ağırlık 5.38 g
• Renk Seçenekleri Mavi Beyaz Yeşil Pembe

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları SDIXS0N-512G-GN6ND SDIXS0N-512G-GN6NG SDIXS0N-512G-GN6NQ

Sandisk USB-C Phone Drive Flash Bellek (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.