Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
6.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 6869.00 Transcend TS2TESD310C 2TB, External SSD,ESD310C,USB 10Gbps, Type C/A, BlackSatıcı: Teknoraks
6.701,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 6701.26 Transcend TS2TESD310C 2TB, External SSD,ESD310C,USB 10Gbps, Type C/A, BlackSatıcı: Teknoraks
6.711,70 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 6721.7 Transcend Ts2tesd310c 2Tb, External Ssd,Esd310c,Usb 10Gbps, Type C/A, BlackSatıcı: Teknoraks
6.816,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 6816.28 Transcend TS2TESD310C 2TB, External SSD,ESD310C,USB 10Gbps, Type C/A, BlackSatıcı: Teknoraks
7.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
5 7159.00 Transcend Ts2Tesd310C 2Tb, External Ssd, Esd310C, Usb 10Gbps, Type C/A SiyahSatıcı: Teknoraks
7.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7159.00 Transcend Ts2Tesd310C Esd310C USB 10 Gbps Type C/A Black 2 TB External SSDSatıcı: Teknoraks
7.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7399.00 Transcend TS2TESD310C 2 TB External SSD ESD310C USB 10Gbps Type C/A Taşınabilir DiskSatıcı: teknoraks
7.409,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 7409.00 Transcend TS2TESD310C 2tb, External SSD,ESD310C,USB 10GBPS, Type C/a, Black - SiyahSatıcı: teknoraks
7.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 7529.00