Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Verbatim Plectra 128GB USB-C 3.2 Gen 1 Kompakt Modern Type-C Flash Bellek - 30225 - Siyah
Satıcı: Hepsiburada | 33 yorum
601,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 601.09
Verbatim 128GB Plectra USB-C White USB Bellek
919,00 TL + 49,90 TL Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
2 929
Verbatim 128Gb Plectra Usb-C Bellek Beyaz
919,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
21 dk önce
3 929
Verbatim 128GB Plectra USB-C Black USB Bellek
1.109,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 1109.00
Verbatim 128GB Plectra Usb-C Beyaz USB Bellek (30229)
Satıcı: Teknopa Gsm
1.298,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 1298.00
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM