Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TeknoStore
894,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 894.00 Bix BX09HB Type-C To 2*usb 3.2 4K/30Hz HDMI Sd Tf Kart Okuyucu Çoklayıcı Hub Adaptör - GriSatıcı: Teknostore | 1 yorum
893,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 893.32 Bix BX09HB Type-C to 2*USB 3.2 4K/30Hz HDMI SD TF Kart Okuyucu Çoklayıcı Hub AdaptörSatıcı: Teknostore
900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 900.00 Bix Type-C to HDMI Kart Okuyucu PD USB 3.0 Hub Çoklayıcı Dönüştürücü AdaptörSatıcı: Amazon.com.tr
1.002,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 1002.04 Bix BX09HB 5Gbps Type-C to TF SD Kart Okuyucu PD USB 3.0 4K HDMI Hub Çoklayıcı Dönüştürücü AdaptörSatıcı: MaxiTekno
1.018,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 1018.00 Bix Bx09hb Type-c To 2*usb 3.2 4k/30hz Hdmı Sd Tf Kart Okuyucu Çoklayıcı Hub AdaptörSatıcı: Teknostore
1.027,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
6 1027.00 Bix Bx09Hb Type-C To 2 Usb 3.2 4K/30Hz Hdmi Çoklayıcı Hub Adaptör SiyahSatıcı: Teknostore
1.028,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1028.00 Bix BX09HB Type-C to 2*USB 3.0 4K HDMI PD 100W SD ve Micro SD Kart Okuyucu Çoklayıcı HubSatıcı: Maxitekno | 8 yorum
1.071,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 1071.00 Bix Bx09Hb Type-C To 2xUSB 3.2 4K/30Hz Hdmi SD TF Kart Okuyucu Çoklayıcı Hub AdaptörSatıcı: Teknostore
1.183,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 1193 Bix BX09HB 5Gbps Type-C to TF SD Kart Okuyucu PD USB 3.0 4K HDMI Hub Çoklayıcı Dönüştürücü AdaptörSatıcı: core-bilgisayar
1.282,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 1282.72 Bix BX09HB 5Gbps Type-C to TF SD Kart Okuyucu PD USB 3.0 4K HDMI Hub Çoklayıcı Dönüştürücü AdaptörSatıcı: ileriportteknoloji
1.282,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 1282.72