Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: tiNte Bilişim
1.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 1300.00 Bix Type-C to HDMI Ethernet USB 3.0 PD Kart Okuyucu Dönüştürücü AdaptörSatıcı: MaxiTekno
1.346,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 1346.00 Bix BX10HB 8in1 Type-C Hub 4K@30Hz HDMI, PD Şarj, 1Gbps RJ45, 3x USB, Macbook Uyumlu Çoklayıcı AdaptörSatıcı: Maxitekno | 19 yorum
1.463,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 1463.00 Bix BX10HB 5Gbps Type-C to 4K 30Hz HDMI Ethernet USB 3.0 PD SD TF Kart Okuyucu Dönüştürücü Adaptör HubSatıcı: Ligorin
1.463,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 1463.43 Bix BX10HB 5Gbps Type-C to 4K 30Hz HDMI Ethernet USB 3.0 PD SD TF Kart Okuyucu Dönüştürücü Adaptör HubSatıcı: MaxiTekno
1.493,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 1493.00 Bix BX10HB 5Gbps Type-C to 4K 30Hz HDMI Ethernet USB 3.0 PD SD TF Kart Okuyucu Dönüştürücü Adaptör HubSatıcı: teknopcsarf
1.540,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 1540.00