Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
DIGITUS DA-70242-1 – USB Hub – 4 Port USB 3.2 Gen 1 Hub Tip C – 5 Gbit/s'ye kadar süper hızlı veri aktarımı – kompakt ve taşınabilir – tak ve çalıştır – PC, dizüstü bilgisayar ve Mac için – gümüş Satıcı: onlinealisverisyap
1.849,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
1 1859.8
Digitus DA-70242 USB 3.0 Hub,3xUSB 3.0port,1xUSB Satıcı: SMALLMAN
1.722,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
2 1722.72
Digitus DA-70242-1 USB 3.1 Type C to 4 Port USB 3.0 1 Port USB Tip C PD USB 3.0 Çoklayıcı Hub Satıcı: KASVABİLİŞİM
1.879,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 1879.72
Digitus DA-70242-1 USB 3.1 Type C to 4 Port USB 3.0 1 Port USB Tip C PD USB 3.0 Çoklayıcı Hub Satıcı: netsiparis
1.910,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 1910.50
Digitus Da-70242 Usb 3.0 Hub,3Xusb 3.0Port,1Xusb
Satıcı: ONMARKTR
1.939,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 1939.80