Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
İnca İtpt-4Tx 4 Port Type-C 3.1 Veri İle3.1 10 Gbps Type-C Çoklayıcı Kablo Uzunluğu 15Cm Satıcı: Pazareyle
1.302,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
1 1302.80
Inca Itpt-4tx Type-C HubX4 Type-C Port 3.1 10Gbps Çoklayıcı Aluminyum Kasa
1.499,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
34 dk önce
2 1509
Inca ITPT-4TX Type-C 4 Port Hub | 4x Type-C 3.1 Bağlantı Noktası | 10Gbps Yüksek Hızlı Veri Aktarımı | 15cm Kablo Uzunluğu | Alüminyum Alaşımlı Kasa | Windows, macOS, Linux, iPadOS ve Android Uyumlu Satıcı: İNTİ BİLİŞİM
1.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 1709.99