Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Verbatim Verbatım 32151 Usb-C Pro 8 Port Çok Bağlantılı Hub Cmh-08
Satıcı: Eftelya Store
977,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 977.60
Verbatim USB-C Pro Multiport Hub 8'i 1 arada, çoklu bağlantı noktalı adaptör, USB-C, HDMI, USB-A ve USB-C PD, microSD ve SD kart okuyucu, Mac, MacBook Pro/Air, iPad Pro, Thinkpad, Windows bilgisayar, Satıcı: Nethouse
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 1409
Verbatim 32151 Usb-C Pro Multiport Hub 8 Port Cmh-08 USB Çoklayıcı
1.479,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 1479.00
VERBATIM 32151 USB-C Pro Multiport Hub 8 Port CMH-08 USB Çoklayıcı Satıcı: MEDIAMARKT
1.480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 1480.00
VERBATIM 32151 USB-C PRO 8 PORT HUB CMH-08 Satıcı: Nethouse
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 2499.00