Kazanlı Ütü Uyumu:
Var
Dahili Priz:
Yok
Masa Uzunluğu:
146 cm
Yüzey Genişliği:
42 cm
Yüzey Uzunluğu:
100 cm

Gazzella 900 OB On Board Ütü Masası Fiyatları

Gazzella 900 OB On Board Standart Ütü Masası 41x115 cm

Satıcı: TEKNOFİT

2.464,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2464.15
Gazzella 900 OB On Board Standart Ütü Masası 41x115 cm

Satıcı: Gürel Home

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 2849.05
Gazella GAZZELLA SM/GZM 900 OB ON BOARD Standart Ütü Masası 41x115 cm Paslanmaya Karşı Dirençli

Satıcı: Cheap House | 310 yorum

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2900.00
Gazzella 900 OB On Board Standart Ütü Masası 41x115 CM

Satıcı: DeveYukundenal

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2999.00
Gazzella SM/GZM 900 OB On-Board Ev Tipi Ütü Masasi - Standart

Satıcı: gurelstore

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3100.00
Gazzella 900 Ob On Board Standart Ütü Masası

Satıcı: senneistersen

3.134,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 3134.10
Gazella On Board Standart Ütü Masası

Satıcı: AKAD | 5 yorum

3.267,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 3267.00
Gazella On Board Standart Ütü Masası Pembe

Satıcı: Burakzüccaciye

3.324,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 3324.10
Gazella On Board Standart Ütü Masası Pembe

Satıcı: Burak Züccaciye

3.748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3748.00
Pratik Gazella 900 Ob On Board Ütü Masası, kolay kullanım ve taşıma

Satıcı: DreamzShop

9.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9709

Gazzella 900 OB On Board Ütü Masası Fiyat Geçmişi

Gazzella 900 OB On Board Ütü Masası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kazanlı Ütü Uyumu Var
• Yüzey Uzunluğu 100 cm
• Yüzey Genişliği 42 cm
• Masa Uzunluğu 146 cm
• Renk Pembe

DİĞER ÖZELLİKLER

• Dahili Priz Yok
• Diğer Özellikler Buhara Dayanıklı Keçe

Gazzella 900 OB On Board Ütü Masası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.