Kazanlı Ütü Uyumu:
Var
Elektrostatik Toz Boya:
Var
Yanmaz Silikon Tabla:
Var
Yüzey Genişliği:
42 cm
Yüzey Uzunluğu:
120 cm
Kapalı Yüksekliği:
8 cm

Gazzella SM GZM 900 S Ütü Masası Fiyatları

Gazella Squad Standart Sm/gzm 900 S Turkuaz Ütü Masası

Satıcı: kuzeypazarlama

3.188,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3188.93
Gazzella Squad Standart Ütü Masası

Satıcı: TEKNOFİT

3.314,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 3314.15
Gazzella Squad Standart Ütü Masası

Satıcı: Alion

3.399,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 3399.15
Gazzella Sm Gzm 900 S Squad Standart Ütü Masası

Satıcı: DeveYukundenal

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3599.00
Gazella Sm/gzm 900 S Squad Ütü Masası Yüksek Kalite 42x120 cm Çocuk Emniyet Kilidi

Satıcı: mst grup | 201 yorum

3.629,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3629.60
Gazella Gazzella Squad Standart Ütü Masası

Satıcı: mst grup | 1596 yorum

3.639,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 3639.20
Gazella Squad Standart Sm/Gzm 900 S Turkuaz Ütü Masası

Satıcı: Burakzüccaciye

3.751,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 3751.60
Gazzella 900 S Squad Standart Ütü Masası

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.790,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 3790.50
Gazzella Gazella 900s Squad Ev Tipi Ütü Masası.

Satıcı: retay makina

4.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4300.00
Gazella Squad Standart SM/GZM 900 S Turkuaz Ütü Masası

Satıcı: Burak Züccaciye

4.360,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 4370
SM/GZM 900 S GAZZELLA SQUAD STANDART ÜTÜ MASASI - TURKUAZ - 42X120 CM - GENİŞ ÜTÜLEME YÜZEYİ

Satıcı: RETAY MAKİNA

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 4500.00

Gazzella SM GZM 900 S Ütü Masası Fiyat Geçmişi

Gazzella SM GZM 900 S Ütü Masası Temel Özellikleri

Var
42 cm
120 cm
8 cm

Gazzella SM GZM 900 S Ütü Masası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kazanlı Ütü Uyumu Var
• Kapalı Yüksekliği 8 cm
• Yüzey Uzunluğu 120 cm
• Yüzey Genişliği 42 cm
• Renk Turkuaz

DİĞER ÖZELLİKLER

• Elektrostatik Toz Boya Var
• Yanmaz Silikon Tabla Var

Gazzella SM GZM 900 S Ütü Masası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.