Kazanlı Ütü Uyumu:
Var
Elektrostatik Toz Boya:
Var
Masa Uzunluğu:
110 cm
Yüzey Genişliği:
36 cm
Kapalı Yüksekliği:
7 cm

Gazzella SM/GZM 700 HB Ütü Masası Fiyatları

Gazzella Handy Board Ütü Masası Mor

Satıcı: Deveyükü

2.207,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 2207.62
Gazzella Handy Board Ütü Masası Mor

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

2.207,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 2207.62
Gazzella SM/GZM 700 HB Handy Board Ev Tipi Ütü Masasi - Standart

Satıcı: FITFIYATHOME | 23 yorum

2.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2849.00
Gazella Handy Board Ütü Masası Mor

Satıcı: FİTFİYATHOME

2.464,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 2474.15
Gazella GAZZELLA SM/GZM 700-HB HANDY BOARD 36 x 110 cm Fonksiyonel Arka Ütü Yerleştirme Platformu ile Ütü Masası

Satıcı: mst grup | 96 yorum

2.484,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2484.00
Gazzella SM/GZM 700 HB Handy Board Ev Tipi Ütü Masasi - Standart

Satıcı: gurelstore

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 2599.00
Gazzella Handy Board Ütü Masası - Mor - 36X110 Cm - Geniş Ütüleme Yüzeyi

Satıcı: FİTFİYATHOME

2.706,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 2706.60
Gazzella Sm/Gzm 700-Hb Handy Board Standart Ev Tipi Ütü Masa

Satıcı: senneistersen

2.754,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 2754.10
Tekno Trust Çok Renkli Gazzella Handy Board 36X110 cm Ütü Masası Mor/ Lila 700 Hb

Satıcı: Gül Ofis Market | 1 yorum

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3000.00

Gazzella SM/GZM 700 HB Ütü Masası Fiyat Geçmişi

Gazzella SM/GZM 700 HB Ütü Masası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kazanlı Ütü Uyumu Var
• Kapalı Yüksekliği 7 cm
• Yüzey Genişliği 36 cm
• Masa Uzunluğu 110 cm
• Renk Mor

DİĞER ÖZELLİKLER

• Elektrostatik Toz Boya Var

Gazzella SM/GZM 700 HB Ütü Masası İle En Çok Karşılaştırılan Ütü Masaları

Gazzella SM/GZM 700 HB Ütü Masası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.