Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:

Altus HandyGo AL 5533 L Buharlı Düzleştirici (Lacivert) Fiyatları

Altus HandyGo AL 5533 L 2'si 1 Arada Ütü & Kırışık Giderici Lacivert

Satıcı: ALLTREND | 2292 yorum

789,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 789.57
Altus Handygo Al 5533 L 1400 W Lacivert Buharlı Kırışık Giderici

Satıcı: ÜGA MAĞAZACILIK

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 750.00
Altus HandyGo 2'si 1 Arada Seyahat Ütüsü & Kırışık Giderici Lacivert

Satıcı: BMB AVM

889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 889.00
Altus Handygo Al 5533 L 1400 W Lacivert Buharlı Kırışık Giderici

Satıcı: COOK KİTCHEN

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 900.00
Altus HandyGo 2'si 1 Arada Seyahat Ütüsü & Kırışık Giderici Lacivert

Satıcı: KAPINDA AVM

915,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 915.00
Altus Handygo Al 5533 A – 2’si 1 Arada Buharlı Ütü ve Kırışıklık Giderici (1400 W, Şok Buhar, Otomatik Kapanma) - Lacivert

Satıcı: 3Nur

1.068,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1068.57
Altus HandyGo AL 5533 L - 2’si 1 Arada Ütü ve Kırışık Giderici, Lacivert, 1400 W, Taşınabilir, Kompakt, Pratik ve Hafif

Satıcı: E-BAŞARI

1.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 1160
Altus HandyGo AL 5533 L 2'si 1 Arada Ütü & Kırışık Giderici Lacivert

Satıcı: TAŞARAVM

1.163,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 1163.03
Altus Handygo Al 5533 L 2'Si 1 Arada Ütü & Kırışık Giderici Lacivert

Satıcı: cimens

1.177,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1177.05
Altus Handygo Al 5533 L 2'Si 1 Arada Ütü & Kırışık Giderici Lacivert

Satıcı: E-BAŞARI

1.197,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1197.00
Altus HandyGo AL 5533 L 2'si 1 Arada Ütü & Kırışık Giderici Lacivert

Satıcı: KOÇAK SHOP

1.454,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 1454.03

Altus HandyGo AL 5533 L Buharlı Düzleştirici (Lacivert) Fiyat Geçmişi

Altus HandyGo AL 5533 L Buharlı Düzleştirici Ürün Ailesi

Altus HandyGo AL 5533 A Antrasit Buharlı Düzleştirici Antrasit 719,00 TL
Altus HandyGo AL 5533 L Lacivert Buharlı Düzleştirici Lacivert 750,00 TL

Altus HandyGo AL 5533 L Buharlı Düzleştirici (Lacivert) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Lacivert

Altus HandyGo AL 5533 L Buharlı Düzleştirici (Lacivert) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.