Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arçelik Aria Expert BEU 9030 M Buharlı Ütü Fiyatları

Arçelik Beu 9030 M Aria Expert 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: ÖNKOL BEYAZ EŞYA VE KÜÇÜK EV ALETLERİ

2.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 2699.10
Arçelik Beu 9030 M Aria Tm Expert 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Gazioglu DTM

3.787,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 3787.70
Arçelik Aria® Expert BEU 9030 M Buharlı Ütü

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 30 yorum

3.896,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 3896.70
Arçelik Aria® Expert BEU 9030 M Buharlı Ütü

Satıcı: Gazioglu DTM | 30 yorum

3.992,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 3992.43
Arçelik Aria Expert Beu 9030 M Buharlı Ütü

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 4000.00
Arçelik BEU 9030 M Aria Expert 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Gazioglu DTM

4.078,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4078.30
Arçelik BEU 9030 M Aria Expert Buharlı Ütü kirmizi

Satıcı: MarkaCenter

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 4199.00
Arçelik BEU 9030 M Aria Expert Buharlı Ütü kirmizi

Satıcı: GaziogluDTM

4.292,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 4292.94
Arçelik Aria Expert Beu 9030 M Buharlı Ütüler

Satıcı: ErhanGülener

4.401,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 4401.35
Arçelik Aria Expert Beu 9030 M Buharlı Ütüler

Satıcı: Azizoğlu Beyaz Eşya

4.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 4749.05
Arçelik Aria Expert Beu 9030 M Buharlı Ütü

Satıcı: Arces

4.818,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 4818.90
Arçelik BEU 9030 M Aria Expert Buharlı Ütü 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 4999.00
Arçelik BEU 9030 M 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Altın Mobilya

5.604,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 5604.05

Arçelik Aria Expert BEU 9030 M Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arçelik Aria Expert BEU 9030 M Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Arçelik Aria Expert BEU 9030 M Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Kırmızı Siyah
• Ağırlık (Ütü) 1.64 kg
• Ağırlık (Toplam) 1.64 kg
• Yükseklik 170 mm
• Genişlik 120 mm
• Uzunluk 320 mm

Arçelik Aria Expert BEU 9030 M Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.