Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Arçelik Aria MasterPro BKU 9130 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Arçelik Bku 9130 Aria Masterpro 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

11.540,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 11540.50
Arçelik MasterPro BKU 9130 3000 W Buhar Kazanlı Ütü siyah

Satıcı: adabeyazesyakampanya

11.614,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 11614.00
Arçelik Aria Master Bku 9130 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Altın Mobilya

12.351,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 12351.30
Arçelik Aria™ MasterPro BKU 9130 Kazanlı Ütü

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 66 yorum

12.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 12555.00
Arçelik BKU 9130 Aria MasterPro Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

12.977,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 12977.00
Arçelik Aria™ MasterPro BKU 9130 Kazanlı Ütü

Satıcı: ÖKSÜZLER DTM | 66 yorum

13.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 13020.00
Arçelik Aria™ MasterPro BKU 9130 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Altın Mobilya

13.124,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 13124.12
Arçelik MasterPro BKU 9130 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Gazioglu DTM

13.522,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 13522.42
Arçelik BKU 9130 Aria MasterPro Buhar Kazanlı Ütü siyah

Satıcı: arcelikveliyilmaz

13.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 13709.00
Arçelik Aria™ MasterPro BKU 9130 Güçlü Buhar Kazanlı Ütü 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 13999.00
Arçelik Masterpro Bku 9130 Buhar Kazanlı Ütü Renkli

Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

14.234,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 14234.12
ARCELIK Aria® Masterpro Bku 9130 Siyah Bakır

Satıcı: ALTIN MOBİLYA

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 15009
Arçelik BKU 9130 Aria MasterPro 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Biggshop

15.674,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 15674.05

Arçelik Aria MasterPro BKU 9130 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arçelik Aria MasterPro BKU 9130 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Arçelik Aria MasterPro BKU 9130 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.8 litre
• Maksimum Buhar Basıncı 8 bar
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Altın Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.6 m
• Ağırlık (Toplam) 5.8 kg
• Yükseklik 320 mm
• Genişlik 220 mm
• Uzunluk 430 mm

Arçelik Aria MasterPro BKU 9130 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.