Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arçelik BEU 4024 M Buharlı Ütü Fiyatları

Arçelik Beu 4024 M 2400 W Buharlı Ütü - Siyah

Satıcı: arces | 1 yorum

2.696,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 2696.07
Arçelik BEU 4024 M 2400 W Buharlı Ütü lacivert

Satıcı: teknoarcelik

2.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2700.00
Arçelik Beu 4024 M Buharlı Ütü 2400 Watt Sürekli Buhar 45 gr/dk Pembe Renkli Ergonomik Tasarım

Satıcı: Gazioglu DTM | 1 yorum

2.765,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 2765.93
Arçelik BEU 4024 M 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: Gazioglu DTM

2.825,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2825.41
Arçelik BEU 4024 M 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: Gazioglu DTM

2.825,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 2825.42
Arçelik BEU 4024 M 2400 W Buharlı Ütü lacivert

Satıcı: adabeyazesyakampanya

2.844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2844.00
Arçelik BEU 4024 M 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

2.935,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 2935.50
Arçelik BEU 4024 M 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: Gazioglu DTM

2.974,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 2984.12
Arçelik Buharlı Ütü

Satıcı: Gazioglu DTM

2.974,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 2974.12
Arçelik Beu 4024 M Buharlı Ütü 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 2999.00
Arçelik BEU 4024 M 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

3.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 3059.00
Arçelik Buharlı Ütü

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

3.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 3180.00

Arçelik BEU 4024 M Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arçelik BEU 4024 M Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Arçelik BEU 4024 M Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Mavi Siyah
• Ağırlık (Ütü) 1.64 kg
• Yükseklik 170 mm
• Genişlik 320 mm
• Uzunluk 120 mm

Arçelik BEU 4024 M Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.