Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arçelik BEU-5124 Buharlı Ütü Fiyatları

Arçelik Beu 5124 Buharlı 2400 W Ütü

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 6 yorum

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 2789.07
Arçelik Beu 5124 Buharlı Ütü - Altın

Satıcı: azizoğludtm

2.937,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 2937.87
Arçelik Beu 5124 Buharlı Ütü

Satıcı: NANO BEYAZ EŞYA

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 3500.00
Arçelik Resmi Distribütör Garantili BEU 5124 BUHARLI ÜTÜ 2 Yıl 0-100 0-1 L 50 Hz / 60 Hz Mor 220 - 240 V 22

Satıcı: OKAN EV ALETLERİ

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 3799.00
Arçelik BEU 5124 2400 W Buharlı Ütü mor

Satıcı: adabeyazesyakampanya

3.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 3807.00
Arçelik BEU 5124 Buharlı Ütü

Satıcı: Arces

3.822,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 3822.66
Arçelik BEU 5124 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

3.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3895.00
Arçelik BEU 5124 Buharlı Ütü

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

3.919,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3919.02
Arçelik BEU 5124 Buharlı Ütü mor

Satıcı: MarkaCenter

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 3999.00
Arçelik BEU 5124 Buharlı Ütü

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

4.075,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 4075.50

Arçelik BEU-5124 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arçelik BEU-5124 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Arçelik BEU-5124 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Mor
• Yükseklik 150 mm
• Genişlik 120 mm
• Uzunluk 305 mm

Arçelik BEU-5124 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.