Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arçeli̇k BEU 6024 M Buharlı Ütü Fiyatları

Arçelik Aria Expert Beu 6024 M Buharlı Ütü - Siyah

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI başaran | 26 yorum

3.115,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 3115.50
Arçelik BEU 6024 M Aria Expert 2400 W Buharlı Ütü siyah

Satıcı: teknoarcelik

2.944,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2944.05
Arçelik Aria Expert Beu 6024 M Buharlı Ütü - Siyah

Satıcı: arces | 26 yorum

3.161,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 3161.07
Arçelik Beu 6024 M Buharlı Ütü

Satıcı: Sezerpetrol

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 3499.00
Arçelik BEU 6024 M Aria Expert 2400 W Buharlı Ütü siyah

Satıcı: birmagaza

3.705,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3705.00
Arçelik Aria™ Expert BEU 6024 M Buharlı Ütü

Satıcı: Arces

3.822,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 3822.66
Arçelik Beu 6024 M Buharlı Ütü

Satıcı: Arces

3.828,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 3828.90
Arçelik BEU 6024 M 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: Altın Mobilya

3.989,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 3989.05
Arçelik Aria™ Expert BEU 6024 M Buharlı Ütü

Satıcı: Altın Mobilya

3.989,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3989.05
Arçelik Aria Expert BEU 6024 M Buharlı Ütü 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 3999.00
Arçelik BEU 6024 M 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

4.998,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 4998.90

Arçeli̇k BEU 6024 M Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arçeli̇k BEU 6024 M Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Arçeli̇k BEU 6024 M Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Gümüş
• Ağırlık (Ütü) 1.9 kg
• Ağırlık (Toplam) 1.9 kg
• Yükseklik 160 mm
• Genişlik 120 mm
• Uzunluk 315 mm

Arçeli̇k BEU 6024 M Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.