Güç:
Taban:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var

Arnica Flora UT61040 Buharlı Ütü Fiyatları

Arnica Flora 2000 Seramik Ütü Beyaz-Mor UT61040

Satıcı: Hepsiburada | 278 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1599.00
Arnica Ut61040 Flora 2000 Buharlı Ütü

Satıcı: Burak Züccaciye

1.490,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 1490.17
Arnica Flora 2000 Ut61044 Siyah Gümüş 2000 W Buharlı Ütü

Satıcı: KAVRAN HOME

1.512,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1512.30
Arnica Flora 2000W Şok Buharlı Ütü Turkuaz & Mor

Satıcı: Canan Home

1.544,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1544.00
Arnica Flora 2000 Seramik Ütü Beyaz-Mor UT61040

Satıcı: Darkese | 278 yorum

1.616,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1616.34
Arnica flora ütü 2000 şok buharlı ütü

Satıcı: SNL-MARKETT

1.630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1630.00
ARNICA UT61040 FLORA BUHARLI ÜTÜ (MOR RENK)

Satıcı: Burak Züccaciye

1.665,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 1665.00
ARNICA UT61040 FLORA BUHARLI ÜTÜ (MOR RENK)

Satıcı: ALİ TEKNO MARKET

1.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 1680.00
Arnica Flora 2000 Şok Buharlı Ütü Siyah Gümüş UT61044

Satıcı: SNL-MARKETT

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1699.00
Arnica Flora 2000 2000 W Şok Buharlı Ütü mor

Satıcı: darkese

1.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 1720.00
Arnica Flora 2000 2000 W Şok Buharlı Ütü mor

Satıcı: aliteknomarket

1.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 1750.00
Arnica Flora 2000 Seramik Tabanlı Ütü UT61040 Beyaz Mor

Satıcı: Burak Züccaciye

1.808,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 1818

Arnica Flora UT61040 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arnica Flora UT61040 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

• Dikey Buhar Var
• Şok Buhar Var

TASARIM

• Renk Beyaz Mor

Arnica Flora UT61040 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.