Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var

Arzum AR6020 Pressa Buharlı Ütü Fiyatları

Arzum AR6020 Pressa Buharlı Ütü

Satıcı: TEKNOMARKETİM34

1.656,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1656.20
Arzum Ar6020 Pressa Buharlı Ütü 890X Seri

Satıcı: FırsatDünyası

1.552,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1552.00
Arzum AR6020 Pressa 2400 W Buharlı Ütü siyah

Satıcı: firsatdunyasii

1.574,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1574.10
Arzum AR6020 Pressa 2400Watt Seramik Taban Buharlı Ütü,Şok Buhar

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1599.00
Arzum AR6020 Pressa 2400Watt Seramik Taban Buharlı Ütü - Siyah

Satıcı: Fırsat Dünyası | 299 yorum

1.673,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1673.07
Arzum Ar6020 Pressa Buharlı Ütü 890X Seri

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.681,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1681.01
Arzum AR6020 Pressa 2400Watt Seramik Taban Buharlı Ütü,Şok Buhar

Satıcı: bakucuzaal

1.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1689.00
Arzum Ar6020 Pressa Buharlı Ütü

Satıcı: ONAY

1.897,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1897.00
Arzum Ar6020 Pressa Buharlı Ütü

Satıcı: İnter Teknoloji

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 1899.05
Arzum AR6020 Pressa 2400 W Buharlı Ütü siyah

Satıcı: İnterTeknoloji

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 1999.00
Arzum AR6020 Pressa Buharlı Ütü 2400w

Satıcı: Kipaş Avm

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 2199.00
Arzum AR6020 Pressa Buharlı Ütü 2400w

Satıcı: ergençler züccaciye

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 2290.00
Arzum Ar6020 Pressa Buharlı Ütü

Satıcı: SARICAOĞLU DTM

2.328,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2328.70

Arzum AR6020 Pressa Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arzum AR6020 Pressa Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Arzum AR6020 Pressa Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Siyah

Arzum AR6020 Pressa Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.