Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Arzum AR6048 SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Arzum SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü 3000W Gri - AR6048

Satıcı: Cimete Teknoloji

9.679,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 9679.12
Arzum Ar6048 Steamart Plus Buhar Kazanlı Ütü 3000W, 8 Bar Buhar Basıncı

Satıcı: Cimete-Teknoloji

9.704,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 9704.40
Arzum AR6048 Buhar Kazanlı Ütü 3000W 8 Bar Buhar Basıncı Seramik Tabanlı Güçlü Performans - Gri

Satıcı: GÖLGE TEKNOLOJİ | 9 yorum

10.612,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 10612.00
Arzum AR6048 Buhar Kazanlı Ütü 3000W 8 Bar Buhar Basıncı Seramik Tabanlı Güçlü Performans - Gri

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 9 yorum

10.612,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 10612.00
Arzum AR6048 SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü 3000W 700 g/dk Şok Buhar Gücü 1.5 L Su Tankı gri

Satıcı: cimete-teknoloji

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 11499.00
Steamart Plus Buhar Kazanlı Ütü 3000W Gri - Ar6048

Satıcı: Cazip Alışveriş

11.733,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 11733.70
Arzum AR6048 SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü 3000W, 1.5 L Su Tankı, Gri

Satıcı: GİZERLER

14.546,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 14556.35
Arzum AR6048 SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü 3000W 700 g/dk Şok Buhar Gücü 1.5 L Su Tankı gri

Satıcı: Arzum

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 16999.00

Arzum AR6048 SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arzum AR6048 SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Kablo Toplama :
Var

Arzum AR6048 SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Maksimum Buhar Basıncı 8 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Gri
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.8 m

Arzum AR6048 SteamArt Plus Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.