Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Arzum AR6001 Steamforce Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Ar6001 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü (Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Koalapazarlama

3.087,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3087.20
Ar6001 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Sarf Bilişim

5.186,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5186.10
Arzum AR6001 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: SARF BİLİŞİM

5.189,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 5189.13
Arzum AR6001 Steamforce Buhar Kazanlı Ütü 2400W 250 g/dk Buhar Gücü Misty mavi-siyah

Satıcı: sarfbilisim-artsrf

5.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 5449.05
Arzum AR6001 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü - Mavi

Satıcı: Sarf Bilişim | 155 yorum

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 5579.07
Arzum AR6001 Steamforce Buhar Kazanlı Ütü 2400W 250 g/dk Buhar Gücü Misty mavi-siyah

Satıcı: TECHWORLD

5.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 5640.00
Arzum Ar6001 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Cazip Alışveriş

5.645,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5645.80
Arzum AR6001 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü - Mavi

Satıcı: evevim | 155 yorum

5.672,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 5672.07
Arzum AR6004 Misty Steamforce 2600 W İyonize Taban Şok Buharlı 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Sarf Bilisim

5.819,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 5819.03
Arzum AR6001 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Karakaya Bilişim

5.984,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 5984.05
Arzum AR6004 Misty Steamforce 2600 W İyonize Taban Şok Buharlı 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Gürel Store

7.274,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 7274.03

Arzum AR6001 Steamforce Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Arzum AR6001 Steamforce Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Arzum AR6001 Steamforce Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.5 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 5 bar

TASARIM

• Renk Mavi Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m

Arzum AR6001 Steamforce Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.