Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Kablo Toplama :
Var

Beko ActiPress MasterPro BKU 8130 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Beko Bku 8130 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

9.840,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9840.20
Beko BKU 8130 ActiPress MasterPro Buhar Kazanlı Ütü mavi-siyah

Satıcı: kaanlarbeyazesya

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 11500.00
Beko Actipress® Masterpro Bku 8130 Kazanlı Ütü

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

11.733,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11733.80
Beko ActiPress® MasterPro BKU 8130 Kazanlı Ütü - Mavi

Satıcı: AlaraAVM | 42 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 11999.00
Beko ActiPress® MasterPro BKU 8130 Kazanlı Ütü - Mavi

Satıcı: zaferavm | 42 yorum

12.089,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 12089.07
Beko BKU 8130 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: onlinebeko

12.767,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 12767.09
Beko BKU 8130 ActiPress MasterPro Buhar Kazanlı Ütü mavi-siyah

Satıcı: altunbasbeyazesya

12.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 12799.05
Beko ActiPress® MasterPro BKU 8130 Kazanlı Ütü

Satıcı: Onlinebeko

13.154,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 13154.21
Beko BKU 8130 Siyah Mavi Buhar Kazanlı Ütü 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 13999.00
Beko Actipress® Masterpro Bku 8130 Kazanlı Ütü

Satıcı: Kayalar Ticaret

16.149,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 16149.05
Beko MasterPro BKU 8130 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: BÜYÜKKARDEŞLER.LD

19.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 19950.00

Beko ActiPress MasterPro BKU 8130 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Beko ActiPress MasterPro BKU 8130 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Beko ActiPress MasterPro BKU 8130 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.8 litre
• Maksimum Buhar Basıncı 8 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var

TASARIM

• Renk Mavi Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.6 m
• Ağırlık (Toplam) 5.8 kg
• Yükseklik 320 mm
• Genişlik 220 mm
• Uzunluk 430 mm

Beko ActiPress MasterPro BKU 8130 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.