Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Beko SIM 4024 B Buharlı Ütü Fiyatları

Beko SIM 4024 B Buharlı Ütü - Kırmızı - Siyah

Satıcı: SAFRAN LİMİTED ŞİRKETİ | 1 yorum

2.593,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2593.77
Beko Sım 4024 B Buharlı Ütü

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

2.513,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2513.70
Beko UHARLI ÜTÜ

Satıcı: Piranlar Beko

2.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2540.00
Beko SIM 4024 B Buharlı Ütü - Kırmızı - Siyah

Satıcı: AYKOCLAR ELECTRONIC | 1 yorum

2.594,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2594.70
Beko SIM 4024 B 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: onlinebeko

2.735,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 2735.09
Beko Sım 4024 B 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: ANU TİCARET

2.735,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2735.10
Beko SIM 4024 B Buharlı Ütü

Satıcı: Onlinebeko

2.818,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 2818.03
Beko UHARLI ÜTÜ

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2849.05
Beko SIM 4024 B Kırmızı Siyah Buharlı Ütü 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 2999.00
Beko SIM 4024 B 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

3.001,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 3001.05
Beko SIM 4024 B 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

3.001,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 3001.05

Beko SIM 4024 B Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Beko SIM 4024 B Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Beko SIM 4024 B Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Kırmızı Siyah
• Ağırlık (Ütü) 1.55 kg
• Yükseklik 170 mm
• Genişlik 320 mm
• Uzunluk 120 mm

Beko SIM 4024 B Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.