Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var

Braun TexStyle 3 SI 3042VI Buharlı Ütü Fiyatları

Braun Texstyle 3 Sı3042vı 2350 W Buharlı Ütü

Satıcı: MAÇİN TEDARİK

2.426,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2426.30
Braun Texstyle 3 Buharlı Ütü SI3042VI 1850 Watt Mor Alüminyum Tabanlı Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: IMG 20 İLETİŞİM | 6 yorum

2.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 2690.00
Braun Texstyle 3 Buharlı Utu Sı3042vı

Satıcı: MAÇİN TEDARİK

2.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2750.00
Braun Texstyle 3 Buharlı Ütü SI3042VI 1850 Watt Mor Alüminyum Tabanlı Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: MAÇİN TEDARİK | 6 yorum

2.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2850.00
Braun Texstyle 3 Buharlı Utu Sı3042vı

Satıcı: Güreller

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2999.00
Braun SI3042VI Texstyle 3 Mor 2350 Watt Buharlı Ütü

Satıcı: Ahidenal

3.841,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 3841.60
Braun Texstyle 3 2350 W Buharlı Ütü Mor Sı3042Vı

Satıcı: Braunhousehold Türkiye

4.055,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 4055.72
SI3042VI Texstyle 3 2400W Buharlı Ütü 4.224,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 4234.71
Braun Texstyle 3 2350 W Buharlı Ütü Mor Sı3042Vı

Satıcı: AhideNal

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 4750.00
Braun Texstyle 3 Buharlı Utu Sı3042vı

Satıcı: TAŞARAVM

5.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5784.00

Braun TexStyle 3 SI 3042VI Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Braun TexStyle 3 SI 3042VI Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Braun TexStyle 3 SI 3042VI Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 5 sn

TASARIM

• Renk Beyaz Mor
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m
• Ağırlık (Ütü) 1.2 kg
• Ağırlık (Toplam) 1.2 kg

Braun TexStyle 3 SI 3042VI Buharlı Ütü İle En Çok Karşılaştırılan Ütüler

Braun TexStyle 3 SI 3042VI Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.