Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Yok

Fakir Spring Buharlı Ütü (Mor) Fiyatları

Fakir Spring 2600 W Buharlı Ütü

Satıcı: Etinova

2.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2069.00
Fakir Spring 2600 W Buharlı Ütü

Satıcı: ETİNOVA

2.105,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2105.60
Fakir Spring 2600 W Buharlı Ütü Mor

Satıcı: Alse Home

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2200.00
Fakir Spring 2600 W Buharlı Ütü Mor

Satıcı: Etinova

2.232,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2232.50
Fakir Spring Buharlı Ütü 2600W Seramik Taban Şok Buhar Dikey Ütü Kireç Önleyici

Satıcı: Alse Home

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2250.00
Fakir Spring 2600 W Buharlı Ütü mor

Satıcı: TuruncuElma

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 2250.00
Fakir Spring Buharlı Ütü - Violet - 2600 Watt - Lacivert

Satıcı: Etinova | 415 yorum

2.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2350.00
Fakir Spring 2600 W Buharlı Ütü mor

Satıcı: Etinova

2.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 2350.00
Fakir Spring 2600 W Buharlı Ütü

Satıcı: Tetamio

2.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2350.00
Fakir Spring Buharlı Ütü - Violet - 2600 Watt - Lacivert

Satıcı: ATE GROUP | 415 yorum

2.371,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 2371.50
Fakir Spring Mor Seramik Tabanlı Buharlı Ütü

Satıcı: KONAK TEKNOLOJİ

2.484,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 2484.00
Fakir Spring Buharlı Ütü 2600W Seramik Taban Şok Buhar Dikey Ütü Kireç Önleyici

Satıcı: Fiyat Performans

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2499.00

Fakir Spring Buharlı Ütü (Mor) Fiyat Geçmişi

Fakir Spring Buharlı Ütü Ürün Ailesi

Fakir Spring Buharlı Ütü (Mor) Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok
Kablo Toplama :
Yok

Fakir Spring Buharlı Ütü (Mor) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Beyaz Mor
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.8 m

Fakir Spring Buharlı Ütü (Mor) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.