Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Gazzella Azimut İnor Cera Buharlı Ütü Fiyatları

Gazzella Azimut ST/AZ1000S Inor Cerataban 2450W 180GR Ütü Siyah

Satıcı: BakserLTD | 9 yorum

4.835,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 4835.07
GAZELLA AZİMUT İNORCERA 2450 W - MOR

Satıcı: BakserLTD | 2 yorum

5.021,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 5021.07
Gazzella "Azimut" Buharlı Ütü - Inorcera - Mor Mor

Satıcı: Gazzella

6.881,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 6881.90
Gazzella "Azimut" Buharlı Ütü - Inorcera - Siyah Siyah

Satıcı: Gazzella

6.881,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 6881.90
GAZZELLA AZİMUT InorCERA ST/AZ 1000 SM Sok Buharlı Mor Ütü.

Satıcı: Gürel Home

7.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 7599.05
Gazzella St/Az 1000 Azimut Nanocera 2450 W Buharlı Ütü

Satıcı: Gürel Home

7.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 7599.05
Gazzella St/az 1000 Azimut Inor Care Siyah

Satıcı: gazzella silter

7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7800.00
Gazzella St/az 1000 Sazimut Buharlı Ütü Inorcera Mor

Satıcı: gazzella silter

7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7800.00
GAZZELLA "AZİMUT" BUHARLI ÜTÜ-INORCERA-SİYAH

Satıcı: Gazzella

7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 7800.00
GAZZELLA "AZİMUT" BUHARLI ÜTÜ-INORCERA-MOR

Satıcı: Gazzella

7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 7800.00
Gazzella Buharli Ütü Azi̇mut 7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7800.00

Gazzella Azimut İnor Cera Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Gazzella Azimut İnor Cera Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Gazzella Azimut İnor Cera Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

• Otomatik Kapanma Var
• Kireç Önleme Var
• Damlama Önleme Var

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Füme Lila Siyah

Gazzella Azimut İnor Cera Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.