Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kablo Toplama :
Yok

Gazzella Süper Mini SPR/MN-2030 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

GAZZELLA Gazella Buhar Kazanlı Ütü Ev İçin 1 Litre SPR/MN 2030

Satıcı: Netavantaj

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 9009
Gazella Süper Mini 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü

Satıcı: NetAvantaj

8.822,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 8822.10
Gazella Süper Mini 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü

Satıcı: NetAvantaj

8.822,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 8822.10
Gazella SPR/MN-2030 Süper Mini Buhar Kazanlı Ütü 1800 Watt Inox Tabanlı Beyaz Renkli

Satıcı: Netavantaj | 47 yorum

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 9299.07
Gazella 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü 2050 Watt Beyaz Inox Tabanlı Güçlü Buhar Basıncı

Satıcı: Netavantaj | 18 yorum

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 9299.07
Gazzella Süper Mini 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü - Ev Tipi Ütülü - Inorcera™ Tabanlı

Satıcı: gazzella silter

11.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 11700.00
GAZZELLA "SÜPER MİNİ 2030" EKO-1 LİTRE

Satıcı: Gazzella

11.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 11700.00
Gazella Süper Mini 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü

Satıcı: Gürel Home

11.874,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 11874.05
Gazella Süper Mini 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

11.897,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 11897.20
Gazella 2030 Süper 1800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Deve Yükü

12.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 12349.05
Gazella Süper Mini 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü

Satıcı: İŞKUR MAKİNA

13.471,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 13471.00

Gazzella Süper Mini SPR/MN-2030 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Gazzella Süper Mini SPR/MN-2030 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok

Gazzella Süper Mini SPR/MN-2030 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Maksimum Buhar Basıncı 2.5 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Yok

TASARIM

• Renk Beyaz

Gazzella Süper Mini SPR/MN-2030 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.