Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Otomatik Kapanma:
Yok
Kablo Toplama :
Yok

Goldmaster GM-7617 Turist Buharlı Ütü Fiyatları

Goldmaster Gm-7617 Turist Seyahat Ütüsü

Satıcı: arslanticaret23

1.495,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1495.12
GOLDMASTER Turist Seramik Tabanlı Etkili Şok Buharlı Katlanabilir Seyahat Ütüsü

Satıcı: arslanticaret23

1.553,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1553.00
GOLDMASTER Turist Seramik Tabanlı Etkili Şok Buharlı Katlanabilir Seyahat Ütüsü

Satıcı: İnova Teknoloji

1.553,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1553.00
Goldmaster Gm-7617 Turist 1100 W Seyahat Ütüsü

Satıcı: İnova teknoloji

1.578,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1578.40
Gold Master Gm-7617 Turist Seyahat Ütüsü

Satıcı: Arslan Ticaret

1.587,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1587.30
GOLD MASTER GM-7617 TURİST SEYAHAT ÜTÜSÜ

Satıcı: ARSLAN TİCARET

1.611,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1611.90
Goldmaster GM-7617 1100 W Seyahat Ütüsü pembe

Satıcı: arslanticaret

1.662,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 1662.95
Goldmaster GOLD MASTER GM-7617 TURİST SEYAHAT ÜTÜSÜ

Satıcı: İnova Teknoloji

1.724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 1724.00
Goldmaster GOLD MASTER GM-7617 TURİST SEYAHAT ÜTÜSÜ

Satıcı: arslanticaret23

1.727,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1727.04
Goldmaster Turist GM-7617 Seyahat Ütüsü 1100W Mor Seramik Tabanlı Damlama Önleyici Özellikli

Satıcı: İnova Teknoloji | 81 yorum

1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 1789.00
Goldmaster GM-7617 1100 W Seyahat Ütüsü pembe

Satıcı: inovateknoloji

1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 1789.00
Goldmaster Turist GM-7617 Seyahat Ütüsü 1100W Mor Seramik Tabanlı Damlama Önleyici Özellikli

Satıcı: Arslan Ticaret | 81 yorum

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 1799.00

Goldmaster GM-7617 Turist Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Goldmaster GM-7617 Turist Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok

Goldmaster GM-7617 Turist Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 60 ml

TASARIM

• Renk Beyaz Pembe
• Ağırlık (Ütü) 750 g
• Ağırlık (Toplam) 750 g
• Yükseklik 100 mm
• Genişlik 95 mm
• Uzunluk 250 mm

Goldmaster GM-7617 Turist Buharlı Ütü İle En Çok Karşılaştırılan Ütüler

Goldmaster GM-7617 Turist Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.