Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Grundig SI 8050 Buharlı Ütü Fiyatları

Grundig Sı 8050 Buharlı Ütüsü 3000 W

Satıcı: Pro Esnaf

3.109,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3109.20
Grundig SI 8050 Buharlı Ütü 3000 Watt

Satıcı: Pro Esnaf

3.131,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3131.13
Grundig Sı 8050 Buharlı Ütüsü 3000 W

Satıcı: özcanhome

3.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3135.00
Grundig Sı 8050 Buharlı Ütüsü 3000 W

Satıcı: Pro Esnaf

3.180,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3180.47
Grundig 2400 Watt Güçlü Sı 8050 Buharlı Ütü Siyah Kahverengi Damlama Önleme Ve Kireç Temizleme

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

3.263,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3263.60
GRUNDIG SI 8050 Buharlı Ütü Siyah Kahverengi

Satıcı: Pro Esnaf

3.301,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 3301.73
Grundig 2400 Watt Güçlü Sı 8050 Buharlı Ütü Siyah Kahverengi Damlama Önleme ve Kireç Temizleme

Satıcı: Pro Esnaf | 41 yorum

3.440,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3440.07
Grundig 2400 Watt Güçlü Sı 8050 Buharlı Ütü Siyah Kahverengi Damlama Önleme ve Kireç Temizleme

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ | 41 yorum

3.495,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3495.87
Grundig SI 8050 3000 W Buharlı Ütü bakir-siyah

Satıcı: proesnaf

3.497,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 3497.60
GRUNDIG SI 8050 Buharlı Ütü Siyah Kahverengi

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

3.588,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 3588.03
Grundig SI 8050 3000 W Buharlı Ütü bakir-siyah

Satıcı: muzeko

3.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 3639.00
Grundig SI 8050 Buharlı Ütü Siyah Kahverengi 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 3999.00
Grundig SI 8050 Buharlı Ütü 3000 Watt

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

4.368,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 4368.10
Grundig SI 8050 Siyah Kahverengi Buharlı Ütü 4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 4599.00

Grundig SI 8050 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Grundig SI 8050 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Grundig SI 8050 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Kahverengi Siyah
• Ağırlık (Ütü) 2.14 kg
• Ağırlık (Toplam) 2.14 kg
• Yükseklik 160 mm
• Genişlik 120 mm
• Uzunluk 315 mm

Grundig SI 8050 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.