Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var

Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Grundig Sıs 9180 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Techburada

7.410,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 7410.40
Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü bakir-siyah

Satıcı: ozguclu

7.621,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 7621.50
Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü bakir-siyah

Satıcı: Techburada

7.757,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 7757.09
Grundig Sıs 9180 Buhar Kazanlı Ütü Bakır - Siyah

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

7.851,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7851.60
Grundıg Sıs 9180 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü Mor – Siyah

Satıcı: IMC HOME | 19 yorum

8.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 8049.00
Grundig SIS 9180 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Techburada

8.180,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 8190.16
Grundıg Sıs 9180 3000 Watt Buhar Kazanlı Ütü Mor – Siyah

Satıcı: Techburada | 19 yorum

8.276,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 8276.07
GRUNDIG SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Pro Esnaf

8.348,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 8348.95
Grundig SIS 9180 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Pro Esnaf

8.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 8549.05
Grundig SIS 9180 3000 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: TECHBURADA

8.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 8549.05
GRUNDIG SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: MEDIAMARKT

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 9800.00
Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 9999.00
Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 9999.00
Grundig SIS 9180 Garment Steamer Siyah Kahve Buhar Kazanlı Ütü

5 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 9999.00

Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.8 litre
• Maksimum Buhar Basıncı 8 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Bakır Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.8 m
• Ağırlık (Toplam) 5.8 kg
• Yükseklik 310 mm
• Genişlik 222 mm
• Uzunluk 390 mm

Grundig SIS 9180 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Emre Profil Resmi

163 yorum

Emre Bunun şok buharı 600 sanırım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Emre Üretici verisi bu şekilde.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.