Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var

Kiwi KSI-6319C Buharlı Ütü Fiyatları

Kiwi KSI-6319C Seramik Tabanlı Buharlı Ütü - Yeşil

Satıcı: ONURMARKET | 467 yorum

770,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 770.97
Kiwi Ksı-6319C Buharlı Ütü

Satıcı: Kuzey Pazarlama

729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 729.00
Kiwi KSI 6319C Buharlı Ütü 2000 W

Satıcı: ONUR MARKET

759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 759.00
Kiwi KSı 6319c Seramik Tabanlı Buharlı Ütü 2000 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

767,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 767.64
Kiwi KSI 6319C Seramik Tabanlı Ütü Buharlı 2000 W (Beyaz-Mavi)

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

771,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 771.27
Kiwi KSI-6319C Seramik Tabanlı Buharlı Ütü - Yeşil

Satıcı: Kuzeypazarlama | 467 yorum

774,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 774.69
Kiwi KSI 6319C Buharlı Ütü 2000 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 779.00
Kiwi KSI-6319C 2000 W Buharlı Ütü turkuaz

Satıcı: kuzeypazarlama | 149 yorum

818,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 818.00
Kiwi KSı 6319c Seramik Tabanlı Buharlı Ütü 2000 W

Satıcı: Onur Market

824,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 824.64
Kiwi Ksı-6319C Seramik Tabanlı Buharlı Ütü

Satıcı: Onur Market

838,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 838.80
Kiwi KSI-6319C Buharlı Ütü Gri Turkuaz 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 809
Kiwi KSI-6319C 2000 W Buharlı Ütü turkuaz

Satıcı: onurmarket

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 849.00
KİWİ KSI-6319C BUHARLI ÜTÜ SERAMİK PLAKA 2000W

Satıcı: NARGO

1.901,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1911.47
KİWİ KSI-6319C BUHARLI ÜTÜ SERAMİK PLAKA 2000W

Satıcı: NARGO

2.132,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 2142.17
Kiwi Ksı-6319C Buharlı Ütü Seramik Plaka 2000W (5224)

Satıcı: Azrlya

2.292,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

15 2292.30

Kiwi KSI-6319C Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Kiwi KSI-6319C Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Kiwi KSI-6319C Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Turkuaz

Kiwi KSI-6319C Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.