Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var

Kiwi KSI-6344 Buharlı Ütü Fiyatları

Kiwi Ksı-6344 Buharlı Ütü (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 649,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 659.35
Kiwi Ksı-6344 Buharlı Ütü (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 649,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 659.35
Kiwi KSI-6344 2200 W Buharlı Ütü

Satıcı: E-AVANTAJ

854,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 854.05
Kiwi Ksı-6344 Buharlı Ütü | 2200 Watt, Seramik Taban, 90G Şok Buhar, 220Ml Su Haznesi

Satıcı: Evmarketi

907,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 907.90
Kiwi Ksı 6344 Seramik Tabanlı Buharlı Ütü

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

929,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 929.90
Kiwi KSI-6344 2200 W Buharlı Ütü

Satıcı: Teknosa

979,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 979.02
Kiwi Ksı-6344 2200 W Buharlı Ütü

Satıcı: Şehzade Online

983,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 983.00
Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı 2200 W Buharlı Ütü siyah

Satıcı: teknosa

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 999.00
Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı 2200 W Buharlı Ütü siyah

Satıcı: evmarketi

1.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 1039.00
Kiwi KSI-6344 2200 W Buharlı Ütü Beyaz

Satıcı: Hesaplı Mağaza

1.046,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1046.16
Kiwi Ksı-6344 Seramik Tabanlı Buharlı Ütü 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1009
Kiwi KSI-6344 2200 W Buharlı Ütü Beyaz

Satıcı: xirshop

1.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 1119.00
Kiwi KSI-6344 2200 W Buharlı Ütü

Satıcı: ÖZKAN AVM

1.119,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 1119.10
Kiwi Ksı-6344 2200 W Buharlı Ütü

Satıcı: Akıllıelma

1.187,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

14 1187.50
KİWİ KSI-6344 BUHARLI ÜTÜ SERAMİK TABANLI

Satıcı: Çesitvar

1.263,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 1273.99

Kiwi KSI-6344 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Kiwi KSI-6344 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Siyah

Kiwi KSI-6344 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.