Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Kumtel Onix HMGS-04 Buharlı Düzleştirici Fiyatları

Kumtel Onix Buharlı Ütü 800 Hmgs-04 Watt Kırışık Giderici Seramik Taban Özelliği ile Hızlı Isınma - Siyah

Satıcı: Paşa ticaret | 15 yorum

798,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 798.13
Kumtel Onix Hmgs-04 Buharlı Kırışık Giderici

Satıcı: TEKNOEVDE

793,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 793.20
Kumtel Onix Buharlı Kırışık Giderici HMGS-04

Satıcı: TeknoEvde

901,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 901.55
Kumtel Onix HMGS-04 Buharlı Kırışık Giderici

Satıcı: TeknoEvde

949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 949.05
Kumtel HMGS-04 Onix Buharlı Kırışık Ütü siyah

Satıcı: teknoevde

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 999.00
Kumtel HMGS-04 Onix Buharlı Kırışık Ütü siyah

Satıcı: 3nur

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 999.00
Kumtel Onix Buharlı Kırışık Giderici HMGS-04

Satıcı: Trendinyeri

1.040,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 1040.25
Kumtel HMGS-04 Onix Buharlı Kırışık Giderici Ütü

Satıcı: Hayta Spot

1.074,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 1074.30
Kumtel Onıx Buharlı Kırışık Giderici Hmgs-04 Ütü

Satıcı: Tekno Power

1.113,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1113.50
KUMTEL Onix Buharlı Kırışık Giderici HMGS-04

Satıcı: Çağlar Nalbur Hırdavat

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1250.00

Kumtel Onix HMGS-04 Buharlı Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Kumtel Onix HMGS-04 Buharlı Düzleştirici Temel Özellikleri

Güç:
Var

Kumtel Onix HMGS-04 Buharlı Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.9 m
• Yükseklik 91 mm
• Genişlik 132 mm
• Uzunluk 131 mm

Kumtel Onix HMGS-04 Buharlı Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.