Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Laurastar Lift Xtra Silver Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Laurastar Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü - Alüminyum

Satıcı: AhideNal

42.999,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 42999.14
Laurastar Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Alüminyum

Satıcı: Enplus

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 45009
Laurastar Lift Extra Buhar Kazanlı Ütü 2200 Watt Gümüş Renk Alüminyum Tabanlı Otomatik Kapanma

Satıcı: Enplus | 21 yorum

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 44999.00
LAURASTAR Buhar Jenatörlü Ütü Lift Xtra Gümüş

Satıcı: Enplus

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 44999.00
Laurastar Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü - Alüminyum

Satıcı: AKDENİZZUCCACİYE | 8 yorum

46.499,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 46499.07
Laurastar Lift Xtra 2200 W Buharlı Ütü Gri

Satıcı: Ahidenal

48.999,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 48999.02
Laurastar Buhar Jenatörlü Ütü Lift Xtra Gümüş 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 49999.00
Laurastar Buhar Jeneratörlü Ütü Lift Extra Gümüş 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 49999.00
Laurastar Buhar Jeneratörlü Ütü Lift Xtra Gümüş (Aluminium)

2 yorum

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 49999.00
Laurastar Lift 2200 W Buhar Kazanlı Ütü gumus

Satıcı: mediamarkt

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 50000.00

Laurastar Lift Xtra Silver Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Laurastar Lift Xtra Silver Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Laurastar Lift Xtra Silver Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

• Dikey Buhar Var
• Şok Buhar Var

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.1 litre
• Isınma Süresi 180 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 3.5 bar

TASARIM

• Renk Gümüş Siyah
• Güç Kablosu Uzunluğu 2.3 m
• Ağırlık (Toplam) 5.5 kg
• Yükseklik 450 mm
• Genişlik 280 mm
• Uzunluk 280 mm

Laurastar Lift Xtra Silver Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.