Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Philips 2000 PSG2000/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Philips PSG2000/20 2000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü - Beyaz

Satıcı: DİLAN OZKUL | 39 yorum

3.672,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 3672.57
Philips PHİLİPS 2000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü PSG2000/20

Satıcı: Deve Yükü

3.561,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 3561.55
Philips PSG2000/20 2000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü - Beyaz

Satıcı: Toptancıdan Al | 39 yorum

3.672,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 3672.57
Philips 2000 Serisi PSG2000/20 2400 W Buhar Kazanlı Ütü beyaz

Satıcı: bulutlarteknoloji

3.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 3779.10
Philips 2000 Serisi PSG2000/20 2400 W Buhar Kazanlı Ütü beyaz

Satıcı: MakroReyon

3.869,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 3869.10
Philips PSG2000/20 2000 Serisi 6 bar 2400W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Makroreyon

3.914,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3914.10
Philips PSG2000/20 Buharlı Kazanlı Ütü 3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 3949.00
Philips PHİLİPS 2000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü PSG2000/20

Satıcı: BENİAL

3.954,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 3954.16
Philips Buharlı Ütü 2000 Serisi, 2400 W, 6 bar, 110 g/dk sürekli buhar, Seramik taban, 1,4 l,

Satıcı: Deveyükü

3.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 3969.00
Philips Buharlı Ütü 2000 Serisi, 2400 W, 6 bar, 110 g/dk sürekli buhar, Seramik taban, 1,4 l,

Satıcı: Keeva Home

4.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 4100.00
Philips 2000 Serisi Psg2000/20 Buhar Kazanlı Ütü Beyaz

Satıcı: Derka Shop

5.668,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5668.95
Philips 2000 Serisi PSG2000/20 Buhar Kazanlı Ütü 5.823,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5833.1
Philips 2000 Serisi Psg2000/20 Buhar Kazanlı Ütü Beyaz

Satıcı: Gelenalsin

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6199.00

Philips 2000 PSG2000/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips 2000 PSG2000/20 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Philips 2000 PSG2000/20 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.4 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 6 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.6 m
• Ağırlık (Toplam) 2.3 kg
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 315 mm
• Uzunluk 285 mm

Philips 2000 PSG2000/20 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.