Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:

Philips 3000 STH3020/10 Buharlı Düzleştirici Fiyatları

Philips 3000 Serisi El Tipi Dikey Ütü, 1000W, 30 Saniyede Hazır, Kompakt ve Katlanabilir, Yanık Riski Yok, Beyaz, STH3020/10

Satıcı: Hepsiburada | 1429 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1999.00
Philips Sth3020/10 Buharlı Düzleştirici 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2009
Philips 3000 Series STH3020/70 1000 W El Tipi Buharlı Düzleştirici 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 2099.00
Philips STH3020/70 Buharlı Düzleştirici yesil

Satıcı: sonfirsat16

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2249.00
Philips STH3020/70 Buharlı Düzleştirici

Satıcı: MEDIAMARKT

2.254,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 2254.00
Philips Sth3020/70 Buharlı Dikey Düzleştirici Su Yeşili 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 2299.00
Philips Sth302070 Taşınabilir Buharlı Düzleştirici Ütü

Satıcı: MediaMarkt

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2300.00
Philips STH3020/70 Buharlı Düzleştirici yesil

Satıcı: mediamarkt

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 2300.00
Philips STH3020/70 Buharlı Düzleştirici

Satıcı: MEGAMALL

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 2449.02
Philips STH3020/70 Buharlı Düzleştirici

Satıcı: Bluewise Teknoloji

2.503,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 2503.25
Philips 3000 Serisi El Tipi Dikey Ütü, 1000W, 30 Saniyede Hazır, Kompakt ve Katlanabilir, Yanık Riski Yok, Beyaz, STH3020/10

Satıcı: M.O.S | 1429 yorum

2.510,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 2510.07
Philips 3000 Serisi El Tipi Dikey Ütü, 1000W, 30 Saniyede Hazır, Kompakt Ve Katlanabilir, Yanık Riski Yok, Beyaz, Sth3020/10

Satıcı: idealshopp

2.646,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2646.90
Philips Sth3020/70 3000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici - Yeşil

Satıcı: Makroreyon

2.690,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2690.10
Philips 3000 STH3020/10 1000 W Buharlı Düzleştirici

Satıcı: E-DükkanSenin

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2699.00
Philips STH3020/70 Buharlı Düzleştirici

Satıcı: MakroReyon

2.831,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

15 2831.04
Philips Sth3020/10 Buharlı Düzleştirici Ütü 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

16 3199.00
Philips STH3020/10 3000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici

Satıcı: Makroreyon

3.149,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 3159
Philips STH3020/10 Beyaz Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü

Satıcı: ANTREPO

4.112,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 4112.64

Philips 3000 STH3020/10 Buharlı Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Philips 3000 STH3020/10 Buharlı Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 5 sn

TASARIM

• Renk Beyaz
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m

Philips 3000 STH3020/10 Buharlı Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.