Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var

Philips 5000 DST5030/80 Buharlı Ütü Fiyatları

Philips 5000 Serisi Buharlı Ütü 2400W DST5030/80

Satıcı: yesilyurtgroup | 1246 yorum

2.288,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 2288.70
Philips DST5030/80 POWERLIFE BUHARLI ÜTÜ

Satıcı: burenze

2.519,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2519.90
Philips DST5030/80 POWERLIFE BUHARLI ÜTÜ

Satıcı: evimeesya

2.524,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2524.00
Philips 5000 Series Dst5030/80 2400 W Buharlı Ütü

Satıcı: TEKNOEVDE

2.646,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2646.00
Philips 5000 Serisi Buharlı Ütü 2400W DST5030/80

Satıcı: LinaHome | 1246 yorum

2.687,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 2687.70
Philips 5000 Serisi Buharlı Ütü Dst5030/80

Satıcı: Tmall Home Design

2.716,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2716.60
Philips DST5030/80 2400 W Buharlı Ütü mor

Satıcı: TECHWORLD

2.754,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2754.05
Philips 5000 Series Dst5030/80 2400W Buharlı Ütü

Satıcı: cigaendustriglobal

2.755,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 2755.00
Philips DST5030/80 2400 W Buharlı Ütü mor

Satıcı: SPES

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 2800.00
Philips 5000 Series Dst5030/80 2400W Buharlı Ütü

Satıcı: Tmall Home Design

2.802,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 2802.50
Philips DST5030 5000 Series 2400 Watt Buharlı Ütü - Cüzdan Hediyeli

Satıcı: TeknoEvde

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 2849.05
Philips DST5030 5000 Series 2400 Watt Buharlı Ütü - Cüzdan Hediyeli

Satıcı: ZerdaHome

2.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 2880.00
Philips Buharlı ütü DST5030/80

Satıcı: SEFA HOME

3.404,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3404.80
Philips 5000 Series DST5030/80 2400W Buharlı Ütü (Mor)

Satıcı: gelenalsın

3.493,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3493.50
Philips Dst5030/80 Buharlı Ütü Mor

Satıcı: Gelenalsin

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 3899.00
Philips 5000 Series Dst5030/80 2400W Buharlı Ütü Mor

Satıcı: Best Mağaza

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 4500.00

Philips 5000 DST5030/80 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips 5000 DST5030/80 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Philips 5000 DST5030/80 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Mor Siyah
• Ağırlık (Ütü) 1.25 kg
• Ağırlık (Toplam) 1.25 kg
• Yükseklik 137 mm
• Genişlik 167 mm
• Uzunluk 332 mm

Philips 5000 DST5030/80 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.