Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Philips Azur 7000 DST7030/20 Buharlı Ütü Fiyatları

Philips 7000 Serisi Buharlı Ütü, 2800W, SteamGlide Plus Taban, 50 g/dk Sürekli Buhar, 250 g, Şok Buhar, SteamGlide Plus, Koyu Mavi, DST7030/20

Satıcı: Hepsiburada | 460 yorum

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3149.00
Philips 7000 Serisi Buharlı Ütü - 2800W, SteamGlide Plus Taban, 250 g Güçlendirme, 50 g/dk Sürekli Buhar, Otomatik Kapanma, Hızlı Kireç Temizleme (DST7030/20)

Satıcı: Amazon.com.tr

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 3159
Philips 7000 Serisi Buharlı Ütü, 2800W, SteamGlide Plus Taban, 50 g/dk Sürekli Buhar, 250 g, Şok Buhar, SteamGlide Plus, Koyu Mavi, DST7030/20

Satıcı: MS.TEKNO | 460 yorum

3.152,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 3152.70
Philips Dst7030/20 Azur Buharlı Ütü 026ZSERI

Satıcı: HızlıSepett

3.562,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3562.01
Philips 7000 Serisi Buharlı Ütü, 2800W, SteamGlide Plus Taban, 50 g/dk Buhar, 250 g Şok Buhar,

Satıcı: Spurs Store

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3649.00
Philips Azur Dst7030/20 Buharlı Ütü

Satıcı: Özkan AVM

4.314,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4314.50
Philips Azur 7000 Serisi Dst7030/20 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: KolaySepet

4.428,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4428.30
Philips Dst7030/20 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Kolaysepet

4.435,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 4435.55
Philips Azur 7000 Series DST7030/20 2800 W Buharlı Ütü mavi

Satıcı: kolaysepet | 26 yorum

4.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 4569.00
Azur 7000 Serisi DST7030/20 Buharlı Ütü 2800 W 4.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4599
Philips Azur 7000 Serisi DST7030/20 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Özkan AVM

4.645,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 4645.50
Philips Azur 7000 Series DST7030/20 2800 W Buharlı Ütü mavi

Satıcı: ozkanavmmagazalari

4.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 4890.00
Philips DST7030/20 Azur Buharlı Ütü

Satıcı: ANTREPO

5.367,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 5367.04
Philips Dst7030/20 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: ANTREPO1

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 5990.00
Versuni Philips Azur Dst7030/20 Buharlı Ütü, 2800W, Steamglide Plus Taban, 50 G/Dk Sürekli Buhar, 25 (Çok Renkli) 7.220,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 7230.99

Philips Azur 7000 DST7030/20 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips Azur 7000 DST7030/20 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Philips Azur 7000 DST7030/20 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Lacivert Mavi
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m

Philips Azur 7000 DST7030/20 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.