Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Philips Azur 8000 DST8030/70 Buharlı Ütü Fiyatları

Phılıps Dst8030/70 Buharlı Ütü (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 4.199,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4199.40
Philips Azur 8000 serisi buharlı ütü – 70 g/dk sürekli buhar, 240 g turbo buhar çıkışı, 3000 W güç, OptimalTEMP teknolojisi, yeşil opal (DST8030/70)

Satıcı: MAYISETİCARET

5.197,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 5207
Philips Azur 8000 Serisi Dst8030/70 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: APASTORE

5.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 5090.00
Philips Azur 8000 Serisi Dst8030/70 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Pandora Ticaret

5.433,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 5433.12
Philips DST8030/70 Buharlı Ütü - Yeşil

Satıcı: Ab-Store | 18 yorum

5.486,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 5486.07
Philips Azur 8000 Serisi DST8030/70 3000 W Buharlı Ütü 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 5499.00
Philips DST8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü yesil

Satıcı: bhr-teknoloji

5.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 5599.10
Philips Azur 8000 Serisi Dst8030/70 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Bhr Teknoloji

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 5699.05
Philips Dst8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

5.733,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 5733.06
Philips Dst8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

5.822,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 5822.30
Philips DST8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü yesil

Satıcı: BulvarOnline

5.890,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 5890.11
Philips DST8030/70 Buharlı Ütü - Yeşil

Satıcı: Myk | 18 yorum

5.905,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 5905.50
Philips Dst8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü

Satıcı: Ay-Ticaret

5.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 5940.00
Philips Dst8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 5999.00
Philips Dst8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü

Satıcı: Bulvar Online

6.200,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 6200.54
Philips Dst8030/70 Azur Buharlı Ütü 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 6999.00
Philips Dst8030/70 Buharlı Ütü 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 6999.00
Philips DST8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü

65 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

18 6999.00
Philips Dst8030/70 Azur Serisi Buharlı Ütü Bakır

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

19 9999.00

Philips Azur 8000 DST8030/70 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips Azur 8000 DST8030/70 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var
Kablo Toplama :
Yok

Philips Azur 8000 DST8030/70 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Altın Yeşil
• Güç Kablosu Uzunluğu 2.5 m
• Ağırlık (Ütü) 1.78 kg
• Ağırlık (Toplam) 1.78 kg
• Yükseklik 175 mm
• Genişlik 135 mm
• Uzunluk 333 mm

Philips Azur 8000 DST8030/70 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.