Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Philips Azur 7000 DST7031/70 Buharlı Ütü Fiyatları

Philips Azur 7000 Serisi Dst7031/70 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Alya Teknoloji

3.186,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3186.10
Philips DST-7031/70 7000 Serisi Azur Buharlı Ütü yesil

Satıcı: Tokgöz-DTM

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 3199.00
Philips 7000 Serisi HV Buharlı Ütü, 2800W, Kompakt ve Katlanabilir, 250 g Şok Buhar, DST7031/70

Satıcı: Trendyol

3.206,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3206.61
Philips Dst7031/70 Azur 7000 Serisi 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Makroreyon

3.219,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3219.50
Philips 7000 Series Dst7031/70 Buharlı Ütü

Satıcı: evises

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3249.00
Philips DST7031/70 Azur 7000 Serisi 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Makroreyon

3.329,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3329.10
Philips Azur 7000 Serisi Dst7031/70 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Makroreyon

3.339,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 3339.32
Philips DST-7031/70 7000 Serisi Azur Buharlı Ütü yesil

Satıcı: smarthanem

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 3499.00
Philips DST7031/70 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: SmartHanem

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 3499.00
PHILIPS DST 7031/70 BUHARLI ÜTÜ

Satıcı: Ev Çarşı

3.545,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3555.99
Philips 7000 Series DST7031/70 Buharlı Ütü

Satıcı: Özarslan Ticaret

3.626,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 3626.07
Philips 7000 Series DST7031/70 Buharlı Ütü - Altın

Satıcı: SmartHanem

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 3719.07
Philips Azur 7000 Serisi Dst7031/70 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: Ravza Store

4.465,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 4465.00
Philips Dst7031/70 Azur 7000 Series 2800 W Buharlı Ütü

Satıcı: ANTREPO1

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 5990.00
Philips 7000 Series Dst7031/70 Buharlı Ütü 2800W Yeşil

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7999.00

Philips Azur 7000 DST7031/70 Buharlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips Azur 7000 DST7031/70 Buharlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Philips Azur 7000 DST7031/70 Buharlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Mint Yeşil
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m

Philips Azur 7000 DST7031/70 Buharlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.