Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Philips PerfectCare 7000 PSG7040/10 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Phılıps Psg7040/10 Buhar Kazanlı Ütü (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 11.634,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 11634.35
Philips Perfectcare Psg7040/10 Buhar Kazanlı Ütü + Akım Korumalı Üçlü Uzatmalı Priz Hediye

Satıcı: HFTEKNOLOJİ

18.528,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 18528.30
Philips Perfectcare Buhar Kazanlı Ütü, 1,8 Lt Çıkarılabilir Su Haznesi, Sıfır Yanık Riski, SteamGlide Taban, Ultra Hafif Ütü, PSG7040/10

Satıcı: burjuna | 459 yorum

19.203,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 19203.57
Philips Perfectcare Buhar Kazanlı Ütü, 1,8 Lt Çıkarılabilir Su Haznesi, Sıfır Yanık Riski, SteamGlide Taban, Ultra Hafif Ütü, PSG7040/10

Satıcı: MRl | 459 yorum

19.334,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 19334.70
Philips Psg7040/10 Perfectcare Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: ASG Teknoloji

20.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 20240.00
Philips Psg7040/10 Perfectcare Buhar Kazanlı Ütü Beyaz

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 26999.00
Philips PSG7040/10 PerfectCare 2100 W Buhar Kazanlı Ütü beyaz

Satıcı: antrepo

30.110,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 30110.70
Philips PSG7040/10 Perfectcare Gold Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: ANTREPO

30.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 30455.00
Philips PSG7040/10 Perfectcare Gold Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: ANTREPO1

33.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 33990.00

Philips PerfectCare 7000 PSG7040/10 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips PerfectCare 7000 PSG7040/10 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Philips PerfectCare 7000 PSG7040/10 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.8 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 8 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Beyaz Gri
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.65 m
• Ağırlık (Ütü) 800 g
• Ağırlık (Toplam) 3.85 kg
• Yükseklik 315 mm
• Genişlik 240 mm
• Uzunluk 420 mm

Philips PerfectCare 7000 PSG7040/10 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.