Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kablo Toplama :
Var

Philips PerfectCare 8000 PSG8030/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Phılıps Psg8030/20 Perfect Care 8000 Ser (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 13.999,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 13999.30
Phılıps Psg8030/20 Perfect Care 8000 Ser (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 13.999,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 13999.30
Philips Psg8030/20 Perfectcare 8000 Series Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: burjuna

18.130,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 18130.40
Philips Psg8030/20 Perfectcare 8000 Series Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

18.144,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 18144.05
Philips 8000 Sersisi Perfectcare Buhar Kazanlı Ütü, Akıllı Otomatik Buhar, 1,8 Lt Çıkarılabilir Su Haznesi, SteamGlide Elite Taban, PSG8030/20

Satıcı: burjuna | 423 yorum

18.413,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 18413.07
Phılıps PSG8030/20 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: TAŞARAVM

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 18509
Philips 8000 Sersisi Perfectcare Buhar Kazanlı Ütü, Akıllı Otomatik Buhar, 1,8 Lt Çıkarılabilir Su Haznesi, SteamGlide Elite Taban, PSG8030/20

Satıcı: Hepsiburada | 423 yorum

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 18499.00
Philips Buhar Kazanlı Ütü Psg8030/20 Perfectcare 8000 Series 692Bseri

Satıcı: TeknoBox

18.527,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 18527.40
Philips Psg8030/20 Perfectcare 8000 Series Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: Buevin

19.269,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 19269.06
Philips PSG8030/20 PerfectCare 8000 Series 2700 W Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: zitekbilisim

19.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 19599.00
Philips PSG8030/20 2700 W Buharlı Ütü

Satıcı: Teknosa

19.599,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 19599.02
Philips PSG8030/20 PerfectCare 8000 Series 2700 W Buhar Kazanlı Ütü mavi

Satıcı: teknosa | 17 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 19999.00
Philips Psg8030/20 Perfect Care 8000 Series Buhar Kazanlı Ütü 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 19999.00
Philips PSG8030/20 PerfectCare 2700 W 8 Bar Steam Glide Elite Taban Şok Buharlı 2700 W Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: BUEVİN

20.089,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 20089.02
Philips Psg8030/20 Perfectcare 8000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü Mor

Satıcı: Zitek Bilişim

20.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 20599.00
Phılıps PSG8030/20 Buhar Kazanlı Ütü

Satıcı: YEŞİLYURT GROUP

22.774,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 22774.00
Philips Phılıps Ütü Psg8030/20 Perfect Care

Satıcı: TEKNO TRENDİ

24.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 24300.00
Philips PSG8030/20 PerfectCare 8000 Seri

Satıcı: EFEFARUKAVM

24.479,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 24489
Philips Psg8030/20 Perfectcare 8000 Serisi Buhar Kazanlı Ütü Mor

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 25999.00
Philips Psg8030/20 Perfect Care 8000 Seri

Satıcı: TEKNO TRENDİ

26.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 26799.00

Philips PerfectCare 8000 PSG8030/20 Buhar Kazanlı Ütü Fiyat Geçmişi

Philips PerfectCare 8000 PSG8030/20 Buhar Kazanlı Ütü Temel Özellikleri

Güç:
Var

Philips PerfectCare 8000 PSG8030/20 Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Su Tankı Kapasitesi 1.8 litre
• Isınma Süresi 120 sn
• Maksimum Buhar Basıncı 8 bar
• Sürekli Doldurulabilme Var
• Taşıma Kilidi Var

TASARIM

• Renk Beyaz Lacivert
• Güç Kablosu Uzunluğu 1.8 m
• Ağırlık (Toplam) 4.9 kg
• Yükseklik 288 mm
• Genişlik 229 mm
• Uzunluk 475 mm

Philips PerfectCare 8000 PSG8030/20 Buhar Kazanlı Ütü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.